Read Cesta u řeky by Jayne Ann Krentz Free Online


Ebook Cesta u řeky by Jayne Ann Krentz read! Book Title: Cesta u řeky
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 2.79 MB
City - Country: No data
Loaded: 2335 times
Reader ratings: 6.5
The author of the book: Jayne Ann Krentz
Edition: Baronet
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books:Od doby, kdy byla Lucy Sheridanová naposledy v Summer River, uběhlo už třináct let. Když tu byla naposledy na návštěvě u své tety Sary, byla zničehonic poslána domů po jednom z divokých večírků – u muže, do něhož byla zamilovaná. Nic trapnějšího už ji potkat nemohlo. Mason Fletcher – jen o pár let starší, ale mnohem dospělejší – byl čirou náhodou ochranitelský typ, který se domníval, že jí musí přispěchat na pomoc.
Když se Lucy nyní vrací do Summer River po tetině smrtelné automobilové nehodě, zjišťuje, že za vším bylo víc, než si tehdy uvědomovala. Mason jí té noci uchránil před velice ošklivým zločinem – a brzy poté Tristan, chladnokrevný bohatý kluk, který si ji vybral za svoji oběť, záhadně zmizel a jeho tělo nebylo nikdy nelezeno.
Za těch třináct let se toho hodně změnilo. Lucy nyní pracuje pro soukromou vyšetřovací agenturu jako genealožka, zatímco Mason nechal práce u policie a vede s bratrem úspěšnou bezpečnostní firmu – i když stále ví, jak zacházet s hasákem, když vypomáhá ve strýcově místním železářství. Dokonce i městečko Summer River se proměnilo z ospalé farmářské osady v nóbl místo na kalifornském venkově. Mason je však v srdci stále ochráncem a čirou náhodou i velice pohledným mužem. A když s Lucy dojdou v Sařině domě k šokujícímu objevu a někteří z Tristanových starých přátel se začnou chovat podezřele, Masonovy instinkty vzplanou na poplach. Jednou už Lucy zachránil a udělá to znovu. Ale tentokrát Lucy trvá na tom, že při své vlastní záchraně přiloží ruku k dílu.


Download Cesta u řeky PDF Cesta u řeky PDF
Download Cesta u řeky ERUB Cesta u řeky PDF
Download Cesta u řeky DOC Cesta u řeky PDF
Download Cesta u řeky TXT Cesta u řeky PDFRead information about the author

Ebook Cesta u řeky read Online! The author of over 50 consecutive New York Times bestsellers, JAYNE ANN KRENTZ writes romantic-suspense in three different worlds: Contemporary (as Jayne Ann Krentz), historical (as Amanda Quick) and futuristic (as Jayne Castle). There are over 30 million copies of her books in print.

She earned a B.A. in History from the University of California at Santa Cruz and went on to obtain a Masters degree in Library Science from San Jose State University in California. Before she began writing full time she worked as a librarian in both academic and corporate libraries.

Ms. Krentz is married and lives with her husband, Frank, in Seattle, Washington.Reviews of the Cesta u řeky


FREDERICK

Useful book, lots of information

LUKE

Why do you ask me to drive a phone?

EMILIA

I really hated the book.

LEWIS

From disgust to delight!

CHLOE

I never liked the book.
Add a comment
Download EBOOK Cesta u řeky by Jayne Ann Krentz Online free

PDF: cesta-u-eky.pdf Cesta u řeky PDF
ERUB: cesta-u-eky.epub Cesta u řeky ERUB
DOC: cesta-u-eky.doc Cesta u řeky DOC
TXT: cesta-u-eky.txt Cesta u řeky TXT